Skip to content
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Yeni yılı güzelliklerle karşılayın…

2021’nin son demlerini yaşadığımız, 2022 yılını umutla beklediğimiz günlerdeyiz.
Bu yeni yılı sevdiklerimizle evde karşılayacak olmanın en güzel yanı; tadı damakta kalan lezzetlerle, keyifli sohbetlerin yaşanacağı samimi yeni yıl sofraları.

Yeni yıl sofralarınız için dekorasyonunuzda; küçük dokunuşlarla, şık detaylara yer vererek farklılık yaratabileceğiniz stil sahibi sofraları hazırlamanıza yardımcı olacak pratik ipuçlarıyla, yeni bir yılı evinizin huzurlu ortamında karşılamanın keyfini çıkarın!

Sofranızda olmasını istediğiniz renkleri, kokuları ve dokuları hayal etmekle başlayabilirsiniz. Bu sayede konseptinizin çerçevesini oluşturmuş olacaksınız. Belirlediğiniz tema doğrultusunda menünüzü tasarlayın. Sunum tabaklarınızın arasına serpiştireceğiniz yılbaşı süsleri, yemeğin görselini dekorasyonla birleştirmekle etkili bir görünüm sağlayacaktır.

Masanızda tekstil ürünlerini cömertçe kullanmanız sıcaklık duygusunu pekiştirdiği gibi zengin bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Bu detayı desteklemesi amacıyla sofranıza renk katacak sunum peçetelerine ve peçete halkalarına yer vermeyi de ihmal etmeyin. Sofralarınıza ekleyeceğiniz çiçek aranjmanları da şık bir dokunuş olmasının yanında görsel olarak da sofranız renklendirecektir. Mumların yarattığı sıcak ambiyanstan da yararlanmanızı öneririz. Son olarak arka planda çalan hoş bir müzikle yeni yıl coşkusunun tüm aileye yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Tavsiyelerimiz doğrultusunda hazırlayacağınız yeni yıl sofranızda, sevdiklerinizle birlikte, keyifle yeni bir yılı karşılamanızı dileriz.

Mutlu yıllar!

en_USEnglish